نهالستان فرتاک
خانه / نهال پالونیا / لیست قیمت نهال پالونیا عالی در اصفهان

لیست قیمت نهال پالونیا عالی در اصفهان

یکی از درختان بسیار مقاوم در برابر خشکی با رشد سریع پالونیا است که چوب بسیار خوبی دارد و در ساخت وسایل چوبی و غیره بسیار پرمصرف است. کاشت آن در ایران بسیار مقرون به صرفه می باشد که در استان های مختلف کشت آن انجام شده است. برای استعلام لیست قیمت ۴۰۰ نهال پالونیا می توانید به سایت های معتبر فروش مراجعه نمایید.

لیست قیمت نهال پالونیا عالی در اصفهان

بزرگترین گروه تحقیقاتی و مطالعاتی و پرورش دهنده نهال پالونیا در ایران

بزرگترین گروه تحقیقاتی و مطالعاتی و پرورش دهنده نهال پالونیا در ایراناین نهال مناسب برای جنگل کاری و توسعه فضای سبز شهری و روستایی است و حدود ۸ تا ۲۵ متر رشد می کند و چوب بسیار سبک و با دوامی دارد و در برابر پوسیدگی بسیار مقاوم است به دلیل کیفیت بالای چوب این درخت در صنایع مختلف مانند: صنایع ورزشی، نظامی، تزئینات ساختمانی و کابینت سازی، پارکت و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

طبق تحقیقات و مطالعات صورت گرفته کاشت این درخت از نظر اقتصادی بسیار به صرفه بوده و با توجه به رشد سریع پرورش و کشت نهال آن در بیشتر مناطق ایران در حال انجام می باشد که برای خودکفایی در زمینه تولید چوب کمک بسیاری می کند.

مزایا و ویژگی های این درخت عبارت است از:

  • سرعت رشد بالا
  • مقاومت در برابر کم آبی
  • وزن سبک
  • چوب مستحکم
  • مقاومت در برابر پوسیدگی و غیره

برای کاشت آن باید رطوبت خاک مناسب و زهکشی شده باشد همچنین در برابر نور آفتاب، طوفان و انواع آفات و بیماری ها کنترل شود تا بدون هیچ مشکلی رشد کند.

شرایط اقلیمی ایران جهت پرورش نهال پالونیا به چه میزان متناسب است؟

شرایط اقلیمی ایران جهت پرورش نهال پالونیا به چه میزان متناسب است؟ کاشت و پرورش این نهال گزینه مناسبی برای تأمین چوب مورد نیاز کشور می باشد همچنین باعث ایجاد اشتغال نیز می شود که در شمال و شمال غرب کشور کاشت و پرورش آن آغاز شده است و با توجه به نیاز کم به آبیاری برای شرایط اقلیمی کشور بسیار مناسب است.

قیمت روز پالونیا با توجه به کیفیت، اندازه، سلامتی گیاه، نوع عرضه و تقاضا و غیره متفاوت است که برای استعلام قیمت می توانید به شرکت های تولید کننده گل و گیاه یا سایت های معتبر مراجعه نمایید زیرا هر روز بروزرسانی می شود.

فروش عمده پالونیا توسط شرکت های تولیدی به صورت حضوری یا غیر حضوری انجام می شود که در خرید و فروش عمده قیمت پایین و مقرون به صرفه است و دو طرف معامله سود خوبی می برند و مشتری بیشتری جذب می شود.

یکی از راه های خرید آسان و ارزان مراجعه به سایت های اینترنتی است که به دلیل به روز بودن و فراهم نمودن شرایط ایده آل برای خرید، بسیاری از افراد آنها را انتخاب می کنند و شرکت های تولیدی نیز محصولات خود را به آنها ارائه می کنند. خرید اینترنتی دارای مزایایی از قبیل: امکان مشاوره با کارشناسان، خدمات بیست و چهار ساعته، تسریع در خرید، صرفه جویی در وقت و هزینه ایاب و ذهاب و … را به همره دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیرحسین حاجی باقری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123776221
شماره پشتیبانی: 09126783243
آدرس کانال: fartakpaulownia@
پست الکترونیکی: fartaknahal@gmail.com

مطلب پیشنهادی

آخرین قیمت نهال پالونیا در بازار تهران

پالونیا درختی که در ایران‌ به نام درخت نوروز نیز معروف است، گونه ای از درختان می باشد که سازگاری بسیار خوبی با انواع شرایط آب و هوایی و اقلیمی  مختلف داشته

دیدگاهتان را بنویسید