نهالستان فرتاک
خانه / نهال پالونیا / اولین واحد خرید عمده نهال پالونیا در رشت

اولین واحد خرید عمده نهال پالونیا در رشت

امروزه درختان پالونیا در داخل و خارج از کشور در سطح وسیعی کشت شده و نهال آن ها به بازار عرضه می شود. این درختان به دلیل ظاهر بسیار زیبا و گل های خوشه مانندی که دارند به عنوان درختانی زینتی و زیبا در انواع باغ ها، پارک ها، فضاهای سبز و دیگر مکان ها استفاده می شوند. برگ های پهن این درختان به عنوان علوفه و غذای دام ها استفاده شده و از چوب آن ها به دلیل مقاومت و استحکام بسیار، برای مصارف مختلف استفاده می شود. برای خرید عمده نهال پالونیا در رشت، به واحد فروش محصول در این شهر و مراکز فروش رسمی و نمایندگی های مختلف آن، همچنین انواع مراکز فروش اینترنتی مراجعه کرده و نسبت به خرید بهترین محصول با قیمت مناسب اقدام نمایید.اولین واحد خرید عمده نهال پالونیا در رشت

قیمت عمده فروشی نهال و بذر پالونیا الونگاتا در ایران

قیمت عمده فروشی نهال و بذر پالونیا الونگاتا در ایرانبرای اطلاع از قیمت عمده فروشی نهال و بذر پالونیا الونگاتا در ایران، با مراجعه به سایت های معتبر مربوطه و نمایندگی ها و مراکز عرضه کننده معتبر محصول و مشاهده کاتالوگ و جدول قیمت ها از آخرین نرخ های روز محصول اطلاع کسب نمایید.

قیمت نهال و بذرهای انواع گونه های پالونیا به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که از جمله این عوامل می توان موارد زیر را نام برد:

  •  کیفیت محصولات
  • نوع گونه های نهال 
  • اندازه ها و مقدار کوچک و بزرگ بودن آن ها
  • وارداتی و صادراتی بودن محصول
  • مراکز مختلف عرضه کننده
  • میزان عرضه و تقاضا
  • همچنین نوسانات بازار

نحوه کشت درخت پالونیا و زراعت چوب در شرایط اقلیمی ایران

نحوه کشت درخت پالونیا و زراعت چوب در شرایط اقلیمی ایرانمی توانید به نمایندگی ها و مراکز رسمی پخش محصول و یا فروشگاه های مجاز و معتبر اینترنتی مراجعه کرده و با کارشناسان مربوطه در این مراکز مشاوره کرده و در مورد محصول و چگونگی تکثیر و شرایط نگهداری و نحوه کشت درخت پالونیا و زراعت چوب در شرایط اقلیمی ایران، اطلاعات لازم را کسب نمایید.

کت رخت پالونیا از طریق کاشت نهال، قلمه زنی، پیوند زدن و کاشت بذر می باشد، این درخت نیاز به آب و غذای کافی دارد، خاک پای درخت را با دست چک کنید، هنگامی که خاک آن خشک بود به آن آب دهید باید خاک آن مرطوب بماند به نور مستقیم آفتاب و خاک های مرغوب و آب و هوای معتدل نیاز دارد. 

مناسب ترین خاک ها برای کاشت انواع پالونیا و گونه های مختلف آن مانند پالونیا شن تونگ، خاک های حاصلخیز می باشد که بهترین و بیشترین امکان رشد را در این خاک ها داشته و رنگ برگ های آن ها بسیار چشم نواز خواهد شد. رشد این درختان بسیار سریع بوده و در انواع پارک ها، فضای سبز و مناطق تفریحی و باغ ها از آن ها استفاده می شود.

برای اطلاع از مهم ترین خصوصیات درخت و نحوه پرورش و کاشت نهال پائولونیا و مناسب ترین شرایط آب و هوایی و خاک برای رشد آن ها، می توانید با جست و جو در گوگل و رفتن به سایت های معتبر عرضه کننده اطلاعات لازم را کسب نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیرحسین حاجی باقری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123776221
شماره پشتیبانی: 09126783243
آدرس کانال: fartakpaulownia@
پست الکترونیکی: fartaknahal@gmail.com

مطلب پیشنهادی

آخرین قیمت نهال پالونیا در بازار تهران

پالونیا درختی که در ایران‌ به نام درخت نوروز نیز معروف است، گونه ای از درختان می باشد که سازگاری بسیار خوبی با انواع شرایط آب و هوایی و اقلیمی  مختلف داشته

دیدگاهتان را بنویسید